Masz pytania?
Zadzwoń!

61 866 11 21

lub wyślij
pytanie on-line

kontakt on-line

Ogrody różane
Znajdź miejsce idealne na Twój biznes w Poznaniu!
Zobacz więcej

Lokalizacja

Przy wyborze lokalizacji nowego osiedla, kierowaliśmy się Twoją przyszłą wygodą w codziennych sprawach. Naramowice to spokojna dzielnica, łącząca nowoczesne budownictwo z atrakcyjnymi terenami zielonymi. Dojazd do centrum Poznania umożliwiają trzy linie autobusowe dzienne oraz nocna. W najbliższym czasie planowana jest przebudowa głównego węzła komunikacyjnego Naramowic, przez co dojazd stanie się szybszy i dogodniejszy, jednak dla zaspokojenia większości potrzeb gospodarstwa domowego nie trzeba jechać daleko. 

W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się markety, szkoła, przedszkole, poczta, punkty usługowe i oddziały banków. Wiemy, że bywają dni, kiedy szczególnie potrzebujesz chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku. Właśnie dlatego Ogrody Różane pną się w górę tuż obok Żurawińca, unikatowego pod względem flory rezerwatu przyrody. To niezwykłe miejsce stanie się Twoją ostoją ciszy, relaksu i zapomnienia o trudach codzienności.

 


Pokaż Ogrody Różane - Naramowice na większej mapie | źródło piktogramów: Maps Icons Collection

Kontakt

Biuro obsługi klienta Konimpex-Invest

60-251 Poznań, ul. Hetmańska 27/1
tel. 61 862 64 91, tel. 61 866 11 21
fax 61 866 16 25
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00Partnerzy

PZFD - potwierdzona wiarygodność

Od czerwca 2006 r. jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego.
Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.


Polski Związek Firm DeweloperskichKodeks Dobrych PraktykWyszukiwarka lokali

Wyszukiwarka mieszkań