Masz pytania?
Zadzwoń!

61 866 11 21

lub wyślij
pytanie on-line

kontakt on-line

Ogrody różane
Znajdź miejsce idealne na Twój biznes w Poznaniu!
Zobacz więcej

Dlaczego Ogrody Różane?

Zieleń, rośliny, kwiaty – dają każdemu z nas wytchnienie i pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Dlatego też przygotowując projekt osiedla, pamiętaliśmy o profesjonalnej koncepcji wykonania zieleni. Chcemy, aby charakter tego miejsca został określony przede wszystkim przez liczne rośliny, w tym również te z gatunku róż ozdobnych w odmianach okrywowych oraz parkowych. Znajdą się tu także inne rośliny, które podkreślą wyjątkowość tego miejsca. Między kwitnącymi krzewami jałowców, prowadzone będą różnobarwne pasy kwiatów. Również nasadzenia z niskich bylin i traw dodają uroku dziedzińcowi osiedla. Dzięki temu Mieszkańcy Ogrodów Różanych będą mogli cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Osiedle w ostatecznej formie będzie składać się z 3 etapów A, B oraz C. Każdy z tych etapów składa się z trzech połączonych ze sobą nowoczesnych budynków, w których zaprojektowaliśmy po 4 klatki schodowe. Osiedle usytuowane jest w pobliżu ulicy Jasna Rola na poznańskich Naramowicach, w niewielkiej odległości od centrum miasta, tuż obok unikatowego Rezerwatu przyrody Żurawiniec. Układy mieszkań Ogrodów Różanych wpisują się w koncepcję mieszkań kompaktowych, wyznaczającą dziś trendy wśród deweloperów. Taka idea inwestycji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów – zgrabny metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń, każdy metr optymalnie wykorzystany. Tutaj znajdziesz swoje własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego zawsze chce się wracać – zapraszamy do Ogrodów Różanych!

Kontakt

Biuro obsługi klienta Konimpex-Invest

60-251 Poznań, ul. Hetmańska 27/1
tel. 61 862 64 91, tel. 61 866 11 21
fax 61 866 16 25
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00Partnerzy

PZFD - potwierdzona wiarygodność

Od czerwca 2006 r. jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego.
Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.


Polski Związek Firm DeweloperskichKodeks Dobrych PraktykWyszukiwarka lokali

Wyszukiwarka mieszkań