Masz pytania?
Zadzwoń!

61 866 11 21

lub wyślij
pytanie on-line

kontakt on-line

Ogrody różane
Znajdź miejsce idealne na Twój biznes w Poznaniu!
Zobacz więcej

lipiec 2015

Otrzymaliśmy już pozwolenie na użytkowanie. Wkrótce rozpoczną się odbiory mieszkań.


czerwiec 2015

Z końcem maja zakończyła się budowa Ogrodów Różanych. Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na użytkowanie.


kwiecień 2015

Budowa Ogrodów Różanych zmierza ku końcowi. Aktualnie trwają prace związane z malowaniem mieszkań, instalacją grzejników, oraz zagospodarowaniem dziedzińca.


marzec 2015

W mieszkaniach od parteru do 3 piętra wykonano już posadzki. Obecnie trwa realizacja prac wykonania posadzek w mieszkania na piętrach IV - V. Dodatkowo zakończyły się prace związane z wykonaniem elewacji budynku. Zakończono także wykonywanie tynków wewnętrznych.


styczeń 2015

Obecnie na budowie Ogrodów Różanych trwają między innymi prace tynkarskie w mieszkaniach. Zakończył się także montaż stolarki okiennej.


październik 2014

Na budowie II etapu Ogrodów Różanych wszystkie roboty przebiegają sprawnie. Obecnie generalny wykonawca prowadzi prace przy budowie 5 piętra w klatce B2.


Lipiec 2014

Na budowie Ogrodów Różanych prace postępują zgodnie z harmonogramem. Ukończone są już ściany murowane nośne i osłonowe parteru. Obecnie kończą się prace związane z wykonywaniem stropów nad parterem


7 kwietnia 2014 r.

Prace budowlane nowego etapu B osiedla Ogrody Różane postępują zgodnie z planem a nawet ten plan nieznacznie wyprzedzają dzięki łagodnej zimie. W ubiegłym tygodniu miała miejsce skomplikowana operacja ustawienia żurawia. Na zdjęciach widać specjalistów chodzących po poziomym fragmencie dźwigu, na bardzo dużej wysokości. Dodatkowo użyty został potężny dźwig na podwoziu samochodu, który podnosił poszczególne elementy żurawia. Na jednym ze zdjęć widać także postęp prac – powstały wykop a w nim wykonane już fragmenty fundamentów.


Luty 2014 - rozpoczęcie budowy

Oddaliśmy plac budowy generalnemu wykonawcy - firmie DEMOCO POLAND Sp. z o.o. Rozpoczęły się prace przy budowie nowego etapu „B” osiedla Ogrody Różane przy ul. Jasna Rola w Poznaniu. Wykonywany jest wstępny wykop pod terenem osiedla, gdzie znajdzie się hala garażowa etapu „B”.


Wyszukiwarka lokali

Wyszukiwarka mieszkań