Masz pytania?
Zadzwoń!

61 866 11 21

lub wyślij
pytanie on-line

kontakt on-line

Ogrody różane
Znajdź miejsce idealne na Twój biznes w Poznaniu!
Zobacz więcej

O mieszkaniach

Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodynych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych oraz 4 lokale usługowe.

Przemyślane koncepcje wnętrz gwarantują optymalną ustawność, a co za tym idzie – wszechstronną funkcjonalność. Zaplanowane w mieszkaniach wysokie okna – portfenetry, bardzo dobrze doświetlają wnętrza, dodając im przestrzeni. Mieszkania z dużymi loggiami, wychodzącymi na Żurawiniec gwarantują piękne widoki za oknem oraz bliskie sąsiedztwo mieszkańców rezerwatu.

Tutaj wszystko zostało zaprojektowane dla Twojej wygody, swobody i indywidualności.

Korzystaj na co dzień z nowoczesnych technologii na swoim osiedlu. Przekonaj się, jak ułatwiają życie.

Pięciokomorowe profile okienne oraz nowocześnie zaprojektowane ściany zewnętrzne zapewniają izolację termiczną, co pozwoli latem utrzymać chłód w mieszkaniu, a zimą zaoszczędzić na ogrzewaniu. Dobre własności akustyczne ścian, stropów i okien pozwolą na wypoczynek w ciszy i spokoju. Antywłamaniowe drzwi wysokiej klasy C ochronią Twój dobytek, a dopływ świeżego powietrza przez nawiewniki higrosterowane i wentylacja mechaniczna zapewnią komfort przebywania w mieszkaniu. Nowoczesne, ciche windy umożliwią wygodny dostęp na każde piętro także osobom starszym i niepełnosprawnym. Dzięki hali garażowej unikniesz problemów z miejscem do parkowania. Gwarantujemy dostęp do usług multimedialnych i telekomunikacyjnych najnowszej generacji – światłowód w każdym mieszkaniu.

Takie połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa pozwoli Ci stworzyć tu Twój prawdziwy dom.

Kontakt

Biuro obsługi klienta Konimpex-Invest

60-251 Poznań, ul. Hetmańska 27/1
tel. 61 862 64 91, tel. 61 866 11 21
fax 61 866 16 25
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00Partnerzy

PZFD - potwierdzona wiarygodność

Od czerwca 2006 r. jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego.
Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.


Polski Związek Firm DeweloperskichKodeks Dobrych PraktykWyszukiwarka lokali

Wyszukiwarka mieszkań